Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Wschowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wschowa,lubuskie

275 000 zł64 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Rezerwacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m2. Cena sprzedaży wynosi 275,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1902r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wschowa

Wschowa,lubuskie

180 000 zł82 m² 2 200,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie 81.8 m2 do remontu. Lokalizacja; miejscowość Wschowa - Znajduje się na 3 piętrze - Przynależy 11,80 m2 piwnica na zewnątrz - Ogrzewanie piec kaflowy- można zrobić gazowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wschowa

Wschowa,lubuskie

896 000 zł90 m² 9 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Polecam Państwu ofertę domu w Wschowie- woj. lubuskie- sprzedawany z wyposażeniem. Liczba pokoi: 4 Wykończenie i styl: dom wykończono z najwyższej jakości materiałów. Urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wschowa

Wschowa,lubuskie

599 000 zł117 m² 5 115,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w Lginiu - malowniczej miejscowości położonej nad jeziorami. Atrakcyjny dom piętrowy - dwu lokalowy z poddaszem użytkowym, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Wschowa

Wschowa,lubuskie

528 000 zł9 600 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny grunt położony przy drodze nr 12 Leszno-Głogów, 14km od Leszna o powierzchni 9.600m2. Grunt nieogrodzony, niezagospodarowany, usytuowany bezpośrednio przy drodze głównej, asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Wschowa,lubuskie

790 000 zł227 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący, wybudowany w 1983 roku, położony na działce o powierzchni 663 m2. Dom znajduje się we Wschowie na ulicy Czereśniowej. Powierzchnia użytkowa to 227 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Wschowa,lubuskie

568 500 zł166 m² 3 424,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:623 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Kasztanowa 8, 67-410 Sława nieruchomość gruntowa zabudowana, położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Wschowa,lubuskie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry Sprzedam dom o pow ok 180m2. Zapraszam  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Wschowa,lubuskie

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dzień dobry Sprzedam domek o pow 99m2. Stan wykończony, gotowy do zamieszkania. Zapraszam  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Wschowa

Wschowa,lubuskie

528 000 zł9 600 m² 55 zł/m²

 

 

 

Wschowa,lubuskie

290 000 zł80 m² 3 606,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy z możliwością własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 80,41 m , zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wschowa,lubuskie

115 000 zł1 747 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! działki mieszkaniowo-usługowe cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,747 m2. Cena sprzedaży wynosi 115,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wschowa,lubuskie

180 000 zł150 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Olbrachcice, gmina Wschowa, dom, 4 pokoje, działka 6,66ar, sprzedaż, 180 000 zł Dom w pięknej okolicy blisko lasy, pola, jedyne 2 km od miasta Wschowa Na sprzedaż dom z miejscem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ratuszowa

Wschowa,lubuskie

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam kamienicę we Wschowie z lokalem gastronomicznym. Oddzielny garaż, cena 820000 złotych do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Wschowa,lubuskie

180 000 zł82 m² 2 200,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Wschowa

Wschowa,lubuskie

449 000 zł9 600 m² 46,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wschowa

Wschowa,lubuskie

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie centrum - piętro cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 65 m2. Cena sprzedaży wynosi 265,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1920r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wschowa,lubuskie

115 000 zł1 748 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! działki mieszkaniowo-usługowe cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,748 m2. Cena sprzedaży wynosi 115,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wschowa,lubuskie

230 000 zł50 m² 4 643,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie we Wschowie blisko centrum. Powierzchnia: 49,53m. Nieruchomość leży na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji z zadbaną klatką schodową. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Wschowa,lubuskie

850 000 zł227 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Wschowa,lubuskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Parter 3 pokoje 48M2 okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 48 m2. Cena sprzedaży wynosi 239,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1975r., na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wschowa

Wschowa,lubuskie

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:58 m²

Przedstawiamy Państwu dwupoziomowy dom o powierzchni 79m2 zlokalizowany w centrum Wschowy. Układ: parter: - przedsionek z szafą w zabudowie - kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daszyńskiego

Wschowa,lubuskie

359 000 zł56 m² 6 452,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

! kupujący zwolniony z opłat dla biura! Prowizja dla biura 0%! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 56 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Wschowa 67-400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wschowa,lubuskie

340 000 zł123 m² 2 766,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 112,21m2, zlokalizowany we Wschowie. Nieruchomość leży na działce o powierzchni ok 800m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wschowa

Wschowa,lubuskie

275 000 zł61 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! kupujący zwolniony z opłat dla biura! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 55,67 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Wschowa 67-400. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szwedzka

Wschowa,lubuskie

180 000 zł1 264 m² 142,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1264m2 we Wschowie przy ul. Szwedzkiej. W drodze przy działce są doprowadzone media: prąd, woda, gaz, kanaliza. Działka jest ogrodzona z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Wschowa,lubuskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu przy ulicy Zacisze w malowniczej Wschowie, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a przestrzeń miesza z komfortem. Dom Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Jagiellonów

Wschowa,lubuskie

389 000 zł70 m² 5 556,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów biura przy transakcji! Brak Prowizji od Kupującego! Przedstawiamy 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 70 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Wschowa,lubuskie

500 000 zł109 m² 4 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom położony jest w miejscowości Wschowa, w centrum miasta, 28 km od Głogowa, 23 km do Leszna. Na działce o powierzchni 2000 m2. Powierzchnia domu to 109 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Staroleszczyńska

Wschowa,lubuskie

92 675 zł170 m² 545,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż w trybie z wolnej ręki w drodze czwartego pisemnego przetargu ofertowego, udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości (działka nr 1634/1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gospody

Wschowa,lubuskie

210 000 zł43 m² 4 869 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cena ostateczna 210 000 zł Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 43 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Wschowa 67-400. Układ mieszkania jest jedno-stronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Wschowa,lubuskie

880 000 zł227 m² 3 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Plac Grunwaldu

Wschowa,lubuskie

750 000 zł312 m² 2 403,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowa cena - sklep na sprzedaż cena do negocjacji! Do sprzedaży obiekt handlowo - usługowy o powierzchni całkowitej 312 m2. Cena sprzedaży wynosi 750,000 zł. Budynek wybudowany w 1996r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Towarowa

Wschowa,lubuskie

350 000 zł3 578 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu teren inwestycyjny położony w miejscowości Wschowa, przy ulicy Towarowej. Do sprzedaży oferujemy dwie działki: - działka 1 - pow. 0,3578ha - Cena 350 000,00 zł * na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Wschowa,lubuskie

215 000 zł109 m² 1 972,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

109 m2 , wysoki parter, kamienica po remoncie, 3 pokoje , przedpokój, kuchnia, łazienka, taras, piwnica, ogrzewanie centralne gazowe, okna skrzynkowe do wymiany, lokal na zamieszkanie lub do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wolsztyńska

Wschowa,lubuskie

996 137 zł19 609 m² 50,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w miejscowości Wschowa woj. lubuskie. Działka grunt budowlany niezabudowany przeznaczony na cele usługowe: 19 609m2 (1,9ha) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Wschowa,lubuskie

319 000 zł104 m² 3 067,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane we Wschowie, w pięknym budynku dwurodzinnym w centrum miasta. Oferta dotyczy całego piętra w zabytkowej kamienicy z 1906r znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wschowa

Wschowa,lubuskie

499 000 zł117 m² 4 261,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w Lginie - malowniczej miejscowości położonej nad jeziorami. Atrakcyjny dom piętrowy - dwu lokalowy z poddaszem użytkowym, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Farny

Wschowa,lubuskie

149 000 zł41 m² 3 634,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta, przy Placu Farny we Wschowie. Mieszkanie posiada ok 40m2, znajduje się na II piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolsztyńska

Wschowa,lubuskie

499 000 zł117 m² 4 261,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wschowa,lubuskie

359 000 zł70 m² 5 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne - duży balkon - do wydania od zaraz cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2. Cena sprzedaży wynosi 359,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij