Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Wschowa, lubuskie

  • 275 000 zł
  • 94,79 m²
  • 2 901,15 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Jasiń...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Wschowa, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

275 000 zł

94,79 m²

2 901,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Zaktualizowane: 21 maja 2026

275 000 zł 94,79 m² 2 901,15 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1900
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1900

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 275 000 zł (2 901,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 94,79 m² (70,27 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: drewniane
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1900
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 7,74 m², ogródek
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: piec
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 370,94 kWh/m² na rok; końcową (EK): 662,39 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 728,62 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,2344 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym we Wschowie przy ul. Mickiewicza 4a. Wschowa - miasto powiatowe w województwie lubuskim w odległości około 20 km od Leszna.
W otoczeniu działki na której postanowiony jest blok występuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z obiektami towarzyszącymi. (...)

Agent

Małgorzata Jasińska

786 857...

786 857 317

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.