Mieszkanie, ul. Stablewskiego
Stablewskiego, Wschowa, lubuskie
- 185 600 zł
- 53,38 m²
- 3 476,96 zł/m²
Mikołaj Krzyżosi...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Stablewskiego
Stablewskiego, Wschowa, lubuskie
zaktualizowane:
23 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Stablewskiego
Zaktualizowane: 23 kwietnia 2026
185 600 zł 53,38 m² 3 476,96 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
parter/4
3
1960
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1960Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 185 600 zł (3 476,96 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 53,38 m² (50,38 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, trójstronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 300 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: własne
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o., zaktualizowane: 23.04.2026
- numer ogłoszenia: 990709
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Stablewskiego, Wschowa, wschowski, lubuskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne
- cicho
Opis nieruchomości
"Nieruchomości Apartament"
Mikołaj Krzyżosiak
Oferta dostępna tylko w naszym biurze!
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w bloku o pow. 50,38 m2 przy ul. Stablewskiego. Mieszkanie do własnej aranżacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: przedpokój, łazienka, kuchnia i 3 pokoje. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. (...)