Mieszkanie, Farny
Farny, Wschowa, lubuskie
- 280 000 zł
- 79,04 m²
- 3 542,51 zł/m²
Mikołaj Krzyżosi...
Skontaktuj się
Mieszkanie, Farny
Farny, Wschowa, lubuskie
zaktualizowane:
30 marca 2026
Mieszkanie, Farny
Zaktualizowane: 30 marca 2026
280 000 zł 79,04 m² 3 542,51 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/2
2
1687
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1687Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 280 000 zł (3 542,51 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 79,04 m² (69,45 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1687
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 488 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: gazowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o., zaktualizowane: 30.03.2026
- numer ogłoszenia: 479360
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Farny, Wschowa, wschowski, lubuskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
"Nieruchomości Apartament"
Mikołaj Krzyżosiak
Oferta dostępna tylko w naszym biurze!
Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokojowe, położone na I piętrze w bloku w poszukiwanej lokalizacji. (...)